Začínáme

Ahoj všem.
Přináším pár informací před novou sezonou.

1. Hráčská licence
Jako každý rok, tak i letos je potřeba uhradit hráčskou licenci ve výši 500 Kč. Licenci si hradí­ každý sám, příkaz k platbě si vygenerujete po přihlášení do vašeho profilu ve FISu na webu českého florbalu. Licenci je potřeba uhradit NEJPOZDĚJI DO 20.8. 2019.
Bez uhrazení licence vás nemohu napsat na soupisku.
Pro trubky, které se do FISu nedostanou, vygeneruju platbu a zašlu emailem.

2. Příspěvky
Pro letošní sezonu byl stanoven příspěvek ve výši 3 000 Kč/sezonu. Podle předpokladů bychom měli s částkou vystačit na celou sezonu (v opačném případě bude menší doplatek ke konci sezony). Letos se částka bude platit celá na začátku sezony, splatnost je 10.9. 2019 na týmový účet (viz záložka „zapsaný spolek“). Platba v hotovosti pouze po předchozí dohodě s pokladníkem – Chloubiczem. Pro platbu v hotovosti je splatnost stejná – 10.9. 2019.

3. Příprava
Příprava před novou sezonou začíná 5.8. 2019 v hale Děkanka, příprava bude probíhat PO+ST 20:30 – 22:00 pod vedením Tonika. Vše vyvrcholí účastí na 1. kole poháru 24.-25.8. 2019 v Soběslavi, info na: https://www.ceskyflorbal.cz/pohar/program
Ubytování zajištěno v Penzionu na Soutoku, Třída Čs. armády 612, Veselí nad Lužnicí.
V případě postupu se 2. kolo hraje 31.8.-1.9. 2019, pravděpodobně budeme pořádat.
Od září navazují treiny stejně jako v minulé sezoně 1x týdně v Unihoc Aréně na Kotlářce společně s FbC Engineers, termí­n čtvrtek 20:30 – 22:00.
Začátek upřesníme!! Orientačně 5.9. 2019.

4. Rozpis turnajů, pořádání
https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/phsc-prebor-muzu#phsc-prebor-muzu-A

5. Omluvenky
Systém omluvenek i pokut zůstává pro všechny hráče s přístupem do privátní zóny www stejný jako v loňské sezoně. Povinnost omlouvání­ platí na všechny tréninky, zápasy i akce uvedené v záhlaví www stránek.
Pravidla omlouvání je v záložce „omluvenky“ viditelné po přihlášení.

3 komentáře u „Začínáme

  1. chloubicz

    Az budete nahodou posilat penize (protoze je dneska posledni den!), tak nezapominejte vyplnit zpravu pro prijemce, aby bylo jasno, od koho penize jsou. Nekdo uz to neudelal, tak se nebojte k tomu priznat ;-)

  2. chloubicz

    Neni nahodou v terminu platby licence chybka? Melo by to byt spis do 20.srpna, ne?

Napsat komentář